Peter Sládek
Meno: Peter
Priezvisko: Sládek
Pozícia: Útočník
Číslo: 26
Dátum narodenia: 07.07.1989
Národnosť: Slovensko Slovensko
Sezóna KlubZápasy (Str.)
2012/2013Spartak Myjava31 (0)1040
2013/2014Spartak Myjava8 (1)230
39 (1) 12 7 0
Góly
Karty

Spartak Myjava

Spartak Myjava - FC Spartak Trnava (6:2)
3. kolo 41'
AS Trenčín - Spartak Myjava (2:3)
6. kolo 48'
ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava (5:0)
4. kolo 58'
Spartak Myjava - FK Senica (2:2)
5. kolo 69'
AS Trenčín - Spartak Myjava (2:3)
6. kolo 84'
Peter Sládek tipuje 19. kolo Corgoň ligy

Posledné jesenné kolo našej najvyššej futbalovej súťaže je rozdelené do dvoch hracích dní, pričom už v piatok je na programe jeho najväčší šláger. Futbalisti Nitry a Dunajskej Stredy sa totiž pod Zoborom stretnú v priamom súboji o predposlednú priečku. Nemenej zaujímavý bude sobotňajší duel tretieho s druhým, resp. Ružomberka s Trenčínom. Na tieto i zostávajúce štyri stretnutia sa odbornejším okom pozrel bývalý kanonier myjavského Spartaka a momentálne hráč belgického prvoligistu KV Oostende Peter Sládek.

Corgoň liga|

Čo hovorí Ján Sládek na odchod svojho syna do Belgicka?

Myjava sa v poslednom kole radovala i smútila. Jej hráči po výbornom výkone remizovali v sobotu s úradujúcim majstrom a súčasným lídrom corgoňligovej tabuľky bratislavským Slovanom 2:2. Keby tréner belasých Dušan Galis neposlal na trávnik Filipa Hlohovského, ktorý minútový pobyt premenil na remízový gól, tak by oslavy na Kopaniciach nemali konca-kraja. Avšak, oslavovalo sa, ale predsa len víťazstvo nad najúspešnejším slovenským klubom by bolo niečo neopísateľné. Tou zlou správou však je, že Spartak definitívne opustil jeho najlepší strelec z uplynulej sezóny Peter Sládek.

Corgoň liga   |   Spartak Myjava|

Oblečie si Peter Sládek v tejto sezóne ešte myjavský dres?

Útočníka Spartaka Myjava Petra Sládka síce nesužujú nijaké zranenia a nelimitujú ho ani žiadne iné okolnosti, no na zápasy kopaničiarov nastupovať v súčasnosti nemôže. Začiatkom septembra sa mal totiž stať futbalistom nováčika najvyššej belgickej súťaže K. V. Oostende, no pre zlyhanie administratívy je momentálne hráčom v prestupovom konaní, čo v praxi znamená, že nemôže nastúpiť na súťažné stretnutie ani za jeden tím.

Corgoň liga   |   Spartak Myjava|

Peter Sládek bol blízko prestupu, zlyhala však administratíva

Slovenský futbalista Peter Sládek bol v pondelok blízko k prestupu z corgoňligovej Myjavy do tímu nováčika najvyššej belgickej súťaže K.V. Oostende. Transfer však napokon zlyhal pre nedotiahnutie administratívnych záležitostí.

Corgoň liga   |   Spartak Myjava|